İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

HAKKIMIZDA

Akel Temizlik Şirketi İstanbul bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul genelinde güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle temizlik hizmetleri sunuyoruz. İşimizi titizlik ve özenle yaparak, müşterilerimize 100% müşteri memnuniyet duygusunu yaşatmayı amaçlayan bir hizmet anlayışı içerisinde çalışıyoruz.

DÜRÜSTLÜK
Akel Temizlik Firması müşteri ilişkilerinde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranmaktadır.

ETİK DEĞERLERİMİZ
Akel Temizlik Şirketi olarak ahlaki değerlere ve ilkelere uygun çalışacağımıza, müşteri ilişkilerimizde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranacağımıza söz veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözleri ve taahhütleri tutup yerine getireceğimizi garanti ederiz.

ELEŞTİRİYE AÇIKLIK
Akel Temizlik Şirketi yeni fikirlere ve düşüncelere her zaman açıktır. Biz müşterilerimizin görüş ve önerilerine her zaman değer veriyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak için, yaratıcı, yenilikçi ve pratik çözümler üretmek adına müşterilerimizden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZE BAĞLILIK
Akel Temizlik Firması olarak müşterilerimize toplumsal saygı çerçevesinde büyük değer veriyoruz, bize olan güvenlerini arttırmak için çalışıyoruz. Ev ve ofis ortamlarınız için profesyonel temizlik hizmeti almanız, zaman kazanmanız açısından çok önemlidir. Size zaman kazandıran ve hayatınıza değer katan hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

YENİLİKÇİLİK
Akel Temizlik Şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip, temizlik hizmetlerinde mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmek için, sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip ederek, bünyesinde çalışan personellerine gerekli uzmanlık eğitimlerini vermektedir.

EKİP ÇALIŞMASI
İyi bir ekip çalışması kaliteli temizlik projelerinin tamamlanmasını sağlar. Akel Temizlik Firması ekip halinde çalışarak müşterilerilerine mümkün olan en iyi temizlik hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

MÜŞTERİ DESTEĞİ
Müşterilerimizin temizlik taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmek bizim için çok önemlidir. Konu ne olursa olsun, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyarız.

MİSYONUMUZ
Profesyonel temizlik hizmeti ve 100% müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un tercih edilen şirketlerinden biri olmak.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin daima temiz ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmasını sağlamak.

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller akeltemizlik.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019